مطالبات مردم را نباید فراموش کنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور، حجت‌الاسلام عبدالواحد موسوی‌لاری ظهر امروز در همایش ستادهای انتخاباتی حسن روحانی در خراسان رضوی در اردوگاه شهید رجایی نیشابور اظهار داشت: در ایران سرکوب و باز گذاشتن فضا برای همه سلایق جایگاهی ندارد، چراکه به‌عنوان پیروان امام صادق (ع) و کسانی که با واژه گفت‌وگوی تمدن‌ها، مشورت، همدلی و همراهی آشنا هستیم، خودمان را حق مطلق ندانیم. 
وی تصریح کرد: ما باورمان این است که زمانی راه ما پایدار می‌شود که با کمک دیدگاه‌های مختلف محک شود. 
عضو مجمع روحانیون مبارز تأکید کرد: در یک جامعه محدود، خوب و بد شناخته نمی‌شود، احزاب و گروه‌ها در قالب احزاب دورهم جمع می‌شوند تا بتوانند با ساماندهی خواسته‌های خود وارد تصمیم‌گیری در مورد آینده کشور شوند. 
موسوی‌لاری خاطرنشان کرد: در هشت سال دولت گذشته برنامه‌های شعاری را تجربه کرده‌ایم و شما کار بسیار بزرگی کرده‌اید که در میان هیاهوهای مختلف مسیر را انتخاب کرده‌اید. 
وی ادامه داد: دولت را انتخاب کردیم و اکنون باید بر آن نظارت کنیم تا در همان مسیر موردنظر حرکت کند، شوراها و مجلس را برای این می‌خواهیم که از امکانات شهرهای برای کمک به دولت استفاده کنیم. 
نائب رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بیان کرد: اقوام مختلفی در کشور داریم و باید بدانیم که برای همه آنها جایگاه مدیریت وجود دارد. 
موسوی‌لاری خاطرنشان کرد: وجود احزاب به معنای پذیرش سلایق مختلف است و تشکل‌های سیاسی خودشان را باید با استانداردهای احزاب همگام کنند.
وی ادامه داد: اگر خواسته‌های حداکثری را مدنظر داشته باشیم هیچ‌وقت به پیروزی نمی‌رسیم و باید با اجماع روی حداقل‌ها به پیروزی برسیم. 
عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: موضوع اصلی که باید توسط ستادهای انتخاباتی پیگیری شود این است که نباید مطالبات مردم فراموش شود. 
موسویلاری بیان داشت: ما دولت را انتخاب کرده‌ایم و باید خودمان مطالبات را بیان کنیم، جاهای مختلف با فشار خواسته‌اند راه را عوض کنند و ما نباید اجازه این کار را بدهیم.

انتهای پیام/و


http://fna.ir/ONYH8P
[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *