کشتی‌گیران نوجوان ایران با شکست ارمنستان فینالیست شدند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، کشتی‌گیران تیم ایران (الف) که با کسب پیروزی در تمام دیدارهای مقدماتی خود برابر حریفان حاضر در گروه نخست مجوز حضور در پیکارهای مرحله نیمه نهایی مسابقات کشتی فرنگی بین‌المللی جام یادگار امام (ره) را کسب کرده بودند، در ادامه موفقیت‌های خود به فینال این مسابقات نیز راه یافتند.

تیم ایران (الف) که جمعی از بهترین‌های حال حاضر کشتی فرنگی ایران را به سومین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) آورده است، در حضور تماشاگران قمی حاضر در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برابر ارمنستان نیز پیروز شد تا به نیمه نهایی برسد.

در حالی که این پیکارها با حضور 13 تیم خارجی و پنج تیم داخلی از صبح امروز جمعه نهم تیرماه در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان قم در جریان است، تیم ملی ایران (الف) به عنوان صدرنشین گروه نخست و تیم ارمنستان به عنوان صدرنشین گروه دوم مجوز صعود به نیمه نهایی را کسب کردند.

در گروه نخست این پیکارها تیم‌های ایران (الف) بالاتر از ایران (ب)، فنلاند، قرقیزستان و گرجستان صعود کرد و در گروه دوم نیز تیم ملی کشتی فرنگی ارمنستان با شکست تیم‌های ایران (ج)، هیأت‌ قم، ایتالیا و بلغارستان خود را به عنوان یکی از چهار تیم حاضر در نیمه نهایی معرفی کرد.

در نیمه نهایی تیم ایران با ترکیب سجاد عباس‌پور، ایمان محمدی، امیرحسین خوانساری، امید آرامی، عباس چنانی، محمد ناقوسی، محمدمهدی هداوند، محمدمهدی خوشبخت، حامد عبدولی و وحید دادخواه در اوزان 10 گانه برابر تیم ملی ارمنستان به میدان رفت و تنها کشتی‌گیر بازنده ایران در مقابل ارمنستان محمدمهدی هداوند بود.

در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ارمنستان نیز گادنیک هوانسیان، روبرت کاراپتیان، هائیک آساطریان، سائول آقاجانیان، آشوت گراگوئیان، شانت خاجاطریان، سرگئی طاوسیان، واهه بوغسیان، تیگران هامبارسومیان و رازمیک خاچاطریان برابر تیم ملی ایران قرار گرفتند و با نتیجه 9 بر یک شکست خوردند تا ایران به فینال این رقابت‌ها رسیده و منتظر برنده مسابقه ترکیه و آذربایجان باشد.

انتهای پیام/ن

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *