74 درصد از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی کردستان ممتاز هستند

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، فریدون یاسمی ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی جایگاهداران استان اظهار کرد: طرح درجه‌بندی جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی در نیمه اول امسال اجرا شد و بر این اساس 74 درصد جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی این منطقه با کسب شاخص‌های کیفی، رتبه‌‌ ممتاز را به خود اختصاص داده‌اند.

وی همچنین بر پایش‌های منظم جایگاه‌های عرضه سوخت این منطقه به منظور ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و ارتقای سطح کیفی و کمی مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی تاکید کرد.

وی یادآور شد: با اجرای طرح درجه‌بندی جایگاهها در نیمه اول امسال، ارزیابی 64 باب جایگاه سوخت در دستور کار گروههای تخصصی ارزیاب قرار گرفت که افزایش درجه جایگاه‌ها با سیر صعودی خوبی همرا بوده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با بیان این که کنترل و ارزیابی جایگاه‌ها در دو ‌مرحله و هر شش ماه یکبار انجام می‌شود، تصریح کرد: با توجه به پیگیری و اهتمام کارشناسان منطقه، هم‌اکنون 47باب جایگاه درجه ممتاز و7 باب جایگاه نیز درجه یک را به خود اختصاص داده‌اند.

یاسمی با اشاره به شرایط جغرافیای منطقه و شروع سفرهای تابستانی و حضور چشمگیر مسافرین در استان با توجه به شرایط طبیعی و وجود بازارچه‌های خرید مرزی یادآور شد: انتظار می‌رود مالکین و متصدیان جایگاههای عرضه استان شرایط لازم برای ارائه خدمات مطلوب به مراجعین جایگاههای منطقه را فراهم نمایند و با رعایت دستورالعمل‌های طرح درجه‌بندی نسبت به ارتقای جایگاه خود نیز اقدام نمایند.

وی به حضور کاروان‌های زیارتی راهیان نور در استان و بازدید از مناطق عملیاتی موجود در شهرستان‌های بانه، مریوان و سنندج اشاره و خواستار توجه جدی مجاری عرضه این نواحی برای ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان از جمله در مدار بودن کلیه تلمبه‌های عرضه؛ خرید به موقع فرآورده و نظافت سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه این جایگاهها شد.

انتهای پیام/ن

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *